تبلیغات
مرکز کلیپ ها و عکس ها و اهنگ های دابل اس501 - می دونستید؟
ss501 super star

می دونستید؟

پنجشنبه 16 شهریور 1391 11:53 ب.ظ

نویسنده : ملیکا و مهلا

تو این برگه قراره هر حقیقتی که راجع به SS501 و اعضاش میخونم یا از دهنشون میشنوم رو بنویسم تا یه مجموعه باشه.

حقایق همراه با تاریخ و منبعشون ذکر میشن.

شما هم میتونین با ذکر منبع معتبر خبر یا نقل قول موردنظر به اطلاعات این برگه با نام خودتون اضافه کنید.

credit: TMS

   در روز ۱ آوریل سال ۲۰۱۰ (معادل ۱۲ فروردین ۱۳۸۹) کیم هیون جونگ و هو یونگ سنگ پیام هایی رو در سایت اصلی SS501 میگذارن که در اون ها در قالب دروغ اول آوریل اشاره هایی به جدایی اعضای SS501 از هم میشه.

پیام هیون جونگ همراه با دروغ های ساختگی مثل رفتن به اسپانیا برای تحصیل و یا منتشر نشدن آلبوم SS501 همراه بود و اون از طرفدارا میخواد که به حمایتشون ادامه بدن. اما پیام یونگ سنگ جدی تر و غم انگیزتر و با اشاره به خاطرات ۵ سال گذشته ست. و بعد از گفتن دوستتون دارم به طرفدارا از اون ها عذرخواهی میکنه. اما تفاوت دو پیام اینه که یونگ سنگ در آخر مینوسه که این دروغ اول آوریل بود و به اصطلاح طرفدارا رو گیر آورده و این مورد رو باز هم در اتاق چت سایت ذکر میکنه. 

~منبع: S501.dspenter.com + (Eng Trans) ode@blog

*اون لحظه خیلی از طرفدارا بعد از اینکه اولش بهشون شوک وارد شده به شوخیشون خندیدن. حرفی که تو گلوشون گیر کرده بود و غمی که اون لحظه تو دلشون بود رو خیلی ها نفهمیدن.

یونگ سنگ در ۲۱ آگوست سال ۲۰۰۶ دی جی بودن در برنامه Young Street به همراه جونگ مین رو ترک میکنه، به علت عمل جراحی حنجره ای که اون سال انجام داده بود.

 این عمل در خواننده ها به خاطر فشار زیادی که به حنجره شون میارن معموله. اون بعد از مدتی استراحت و شرکت نداشتن در برنامه های گروه بر میگرده تا کنسرت های SS501 که عقب افتاده بودن از سر گرفته بشه.

~منبع: sportsseoul.com + (Eng Trans) Wikipedia

*من به خاطر پرسش یکی از دوستان یه مقدار درباره این عمل تحقیق کردم. این عمل به خاطر وجود قسمت اضافی در حنجره اش به نام ندول که مثل یه ورم میمونه انجام شد.عمل خیلی خطرناکی نیست و به وسیله لارنگوسکپی انجام میشه و به نظر من که تغییر خاصی تو صداش به وجود نیاورد.

 

جونگ مین در روز ۲۸ مارس سال ۲۰۰۹ که به همراه کیو جونگ به محل فیلمبرداری Boys Over Flowers رفته بود، در مصاحبه اش راجع به هیون جونگ میگه: “لطفا دفعه بعد نقشی بهش بدید که شبیه شخصیت واقعیش باشه. حاضرم هیون جونگ رو ۲۰۰ وُن (تقریبا ۲۰۰ تومن به پول خودمون) بفروشم.”

~منبع: SS601.com + (Eng Trans) xiaochu @ Quainte501.com

   هیونگ جون در قسمتی از برنامه God of Cookery که ۲۰ مارس سال ۲۰۰۹ پخش میشه، در جواب به این سوال که آیا با یه هنرمند زن دوست بوده یا نه پاسخ منفی میده اما در جواب سوال بعدی با کمی خجالت اظهار میکنه که تا به حال دو خانم هنرمند بهش درخواست دوستی دادن.

~منبع: lococo@asiae.co.kr + SS601.com (Eng Trans) xiaochu @ Quainte501.com
* /:) :عصبی:

   کیو جونگ در قسمتی از برنامه Sponge که به همراه هیونگ جون در ۱۳ دسامبر سال ۲۰۰۸ شرکت کرده بودن، ناراحتی خودش رو از برخی از صحبت های طرفدارا بعد از بازگشتشون از ژاپن و از سر گرفتن فعالیت هاشون تو کره بیان میکنه. صحبت هایی مثل “چرا به کره برگشتین؟ ما دیگه شما رو فراموش کردیم، بهتر بود تو همون ژاپن میموندین:”

کیو جونگ ادامه داد که این صحبت ها انگیزه اش رو بیشتر کرده و اون رو برای سخت تر تلاش کردن تحریک کرده.

~منبع: ss501yeongwonhi.bloghaa.com (Eng Trans) choeso_girl @ Quainte501.com

*واقعا برای اون طرفدارا و نگاه کودکانه شون متاسفم، اگه یه خرده درک میکردن که پسرای گروه چه دوران سختی تو ژاپن داشتن و اینکه رفتن به اونجا تصمیم کمپانی بوده شاید این حرف ها رو نمیزدن :نمیخوام بشنوم:

    یونگ سنگ در مصاحبه اش با KukiTV در روز ۱۷ ژوئن سال ۲۰۱۱ میگه که اجرای سولوی هیون جونگ، اجرایی بوده که بیشتر از همه منتظر دیدنش بوده.

نظرش بعد از دیدن اجرا اینه که هیون جونگ خودش رو خیلی آماده کرده، آهنگش هم خوبه و هیون جونگ در اون از جذابیت زیادی برخورداره.

~منبع: ss501yeongwonhi.bloghaa.com (Korean to Persian Trans) SSmarySS@ss501yeongwonhi.bloghaa.com

* :قلب:

   در روز ۲ می سال ۲۰۱۲ هیون جونگ در پاسخ به اینکه چرا همیشه عنوان و یا آغاز پیام هایی که تو سایت های رسمی میذاره با “…” شروع میشه، پاسخ میده که این از روی عادته مثل  ᄏᄏᄏ (معادل LOL) که اکثر کره ای ها در پیام هاشون استفاده می کنن.

~منبع:Lovekimhyunjoong.com

   هیون جونگ آهنگ Smile از مینی آلبوم Lucky رو برای اولین بار در فن میتینگ سنگاپور در ۴ می ۲۰۱۲ اجرا کرد. آهنگ If You Are Like Me هم برای اولین بار زنده اجرا شد.

~منبع: hyunniespexers.wordpress.com

ادامه دارد…
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -